Akcija aksesuāriem

DURVJU ROKTURA DEKORATĪVĀ UZLIKA

Durvju dekoratīvā uzlika ir lielisks vizuāls akcents Tavai automašīnai. Augstas kvalitātes nerūsējošā tērauda materiāls priecēs un būs ērts ikdienas lietošanā. Uz tā ir iegravēta MAN lauvas simbolika, kas ir uzmanību piesaistošs elements.
Instrukciju skatīt šeit.

Cena 40,40 EUR (iesk.PVN)

KRĒSLA PĀRVALKS

MAN oriģinālie sēdekļu pārvalki ir īpaši ērti, jo tie lieliski pielāgojas krēslam un ir ražoti no augstas kvalitātes materiāliem Vācijā. Izmantotie materiāli ir ne tikai viegli iztīrāmi un kopjami, bet arī nodilumizturīgi. Pārvalkus ir viegli un vienkārši uzlikt oriģinālajam sēdeklim. Dizains ir pievilcīgs, vienkāršs un universāls. Izstrādātais Robust dizains pārklājam garantē izturību nepārtraukti to lietojot kravas automašīnā.
Krēsla pārvalki pieejami atsevišķi vadītāja, pasažiera pusē, ar regulējamu vai neregulējamu jostu un statisks (labā/kreisā puse).

Cena 99,50 EUR (iesk.PVN).

GRĪDAS GUMIJAS PAKLĀJIŅI 

Grīdas paklājiņi ar MAN lauvas simboliku ir izgatavoti no izturīgas gumijas, aizsargājot kāju zonu no netīrumiem, bojājumiem un ir viegli tīrāms. Tā dizains ir perfekti pieskaņots transportlīdzekļa interjeram.
Paklājiņi ir pieejami atsevišķi vadītāja un blakus sēdētāja pusē.

Cena 45,32 EUR (iesk.PVN).

SKAĻRUNIS 

Bezvadu 3 W skaļrunis ar modernu, mīkstu, pieskārieniem maigu apdari. Ir pretvibrācijas sloksnes korpusa apakšdaļā. BT 5.0 tehnoloģija nodrošina tīru savienojumu līdz pat 10 m attālumā. 300 mAh akumulators atskaņo mūziku līdz pat 3 stundām. Komplektā iekļauts micro-USB kabelis, lai uzlādētu skaļruni, kā arī audio kabelis, ar ko savienot visus viedtālruņus ar skaļruni, pat ja tie nav bezvadu.

Cena 25,97 EUR (iesk.PVN).

VIEDTĀLRUŅA TURĒTRĀJS

Īpaši plāns viedtālruņa pirksta gredzens. Var lietot gan labās, gan kreisās rokas lietotāji. Integrēta statīva funkcija un magnētiskais DOT ļauj skatīties jebkuru multivides materiālu, neturot telefonu rokās.

Cena 14,79 EUR (iesk.PVN).

ZIPPO ŠĶILTAVAS

Matēti melnas Zippo šķiltavas. Virsū glancēti, niķelēti MAN burti. Piegādāts Zippo raksturīgajā iepakojumā – skaistā kastītē.

Cena 54,25 EUR (iesk.PVN).

PIETEIKUMA ANKETA