MAN Lion´s City

„MAN Lion´s City” zemās grīdas pilsētas autobusu sērija, kas pilnībā atbilst augstajām prasībām, kādas tiek izvirzītas pilsētas maršrutu satiksmei. Ekonomisks, elastīgs, ērts un efektīvs.

Ar paaugstinātu, vairāk nekā 160  pasažieru ietilpību, ievērojami samazinātu degvielas patēriņu, šī pilsētas autobusa ekspluatācijas izmaksas ir vēl zemākas. Zemās grīdas autobusu sērijas modeļi pārliecina ar plašo salonu, ergonomiskie sēdekļi nodrošina plašu zonu kājām, jaunās stikla jumta lūkas patīkami izgaismo salonu, radot patīkamu atmosfēru pasažieriem brauciena laikā.

Ir iespējams individuāli kombinēt pasažieru vietu kapacitāti, transportlīdzekļa garumu, kā arī durvju skaitu, salona iekārtojumu, zemo grīdu un zemo iekāpšanas zonu.

MAN Lion’s City - pilnīgi jauni efektivitātes standarti!

MAN dīzeļdzinēji, izmantojot Common Rail tehnoloģiju, apvienojot nelielu degvielas patēriņu ar lielu vilcējspēku tiek sasniegta maksimāla efektivitāte. Pieejamas četru un sešu pārnesumu automātiskās pārnesumkārbas ar optimālām braukšanas īpašībām un jaudu no 184 kW (250 ZS) līdz 265 kW (360 ZS). Pastāvīgai izmantošanai iekšpilsētās tiek piedāvāti modeļi ar sešu cilindru dabasgāzes dzinējiem (CNG) un 200 kW (272 ZS) vai 228 kW (310 ZS) jaudu.

Pilsētas autobusu sērija „MAN Lion´s City” ir saņēmusi vienu no nozīmīgākajiem apbalvojumiem „MAN Bus of the Year 2015”.

Tehniskā specifikācija

 

184 kW

(250 ZS)

200 kW

(270 ZS)

206 kW

(280 ZS)

213 kW

(290 ZS)

228 kW

(310 ZS)

235 kW

(320 ZS)

265 kW

(360 ZS)

MAN Lion’s City M

X

 

 

X

 

 

 

MAN Lion’s City
(horizontālais dzinējs)

 

X

X

 

X

X

X

MAN Lion’s City
(vertikālais dzinējs)

X

 

 

X

 

 

 

MAN Lion’s City C

 

 

 

 

X

X

X

MAN Lion’s City L

 

 

 

 

X

X

X

MAN Lion’s City G

 

 

X

 

X

X

X

MAN Lion’s City GL

 

 

 

 

X

X

X