MAN starppilsētu autobusi

MAN LION´S CITY Ü – DINAMISKS ZEMĀS GRĪDAS AUTOBUSS VISAUGSTĀKAJĀM PRASĪBĀM

Modernā zemās grīdas autobusu sērija „MAN Lion´s City” jau tagad atbilst nākotnes maršrutpārvadājumu augstajām prasībām. Taču „Lion´s City” sērijas autobusi ir lieliski piemēroti arī starppilsētu satiksmei. Iepazīstiet „MAN Lion´s City Ü” moduļu koncepciju, ar kuru jūsu rīcībā būs vislabākais aprīkojums gan braucieniem pilsētā, gan ārpus tās.

MAN Lion´s City” autobusi nosaka arī jaunus efektivitātes un ekonomiskuma standartus. Jaunās paaudzes gaisa kondicionēšanas iekārtas ir ievērojami vieglākas par līdz šim izmantotajām gaisa kondicionēšanas iekārtām. Samazinātais svars un paaugstinātā efektivitāte izpaužas arī kā degvielas patēriņa samazinājums.

„MAN Lion´s City Ü” gan vadītājam, gan pasažieriem piedāvā ļoti ērtu un plašu salonu. Par to pirmām kārtām gādā autobusa aizmugurē vertikāli iebūvētais dzinējs un pārskatāmi veidotā vadītāja kabīne ar individuāli regulējamu stūri. Vadītāja sēdekli var regulēt dažādos augstumos un platumos, bet ergonomiskie sēdekļi nav uzstādīti uz vertikāliem balstiem, tādēļ ar savu plašo kāju zonu nodrošina maksimālu komfortu salonā sēdošajiem pasažieriem.  Autobusa salonam raksturīgas draudzīgas krāsas un daudz gaismas, kas nodrošina patīkamu atmosfēru arī ilgākos starppilsētu pārbraucienos.

Autobusā ir iekļautas vairākas inovatīvas tehnoloģijas, kas gādā par lielāku drošību ceļu satiksmē: elektroniskās bremžu un stabilitātes sistēmas, kā arī braukšanas dinamikas regulēšanas sistēma ESP (Electronic Stability Program) garantē lielāku drošību vadītājam un pasažieriem. Drošu iekāpšanu un izkāpšanu garantē „MAN Lion´s City Ü” zemās grīdas koncepcija: lai pasažieriem atvieglotu iekāpšanu un izkāpšanu, autobusa vienu pusi iespējams nolaist pat par 80 mm zemāk.

„MAN Lion´s City Ü” – funkcionāls un ērts!