Avar Auto

Kontaktinformācija

“Gatves”, Mārupes pagasts,
Mārupes novads, LV-2166, Latvija

GPS: 
N 56.88215297587596
E 23.96367073059082

Tālrunis: +371 67 415 425
E-pasts: info@avarauto.lv

Ieteikumiem un sūdzībām:
atsauksmes@avarauto.lv

Darba laiks

Birojs
Darba dienās: 8:00 – 17:00
Sestdienās, svētdienās: slēgts

Serviss
Darba dienās: 8:00 – 21:00
Sestdienās, svētdienās: 8:00 – 21:00

Rekvizīti

AVAR AUTO SIA
Reģ. nr. 50003623341
PVN reģ. nr. LV50003623341

Luminor Bank AS
SWIFT: RIKOLV2X
EUR Konts IBAN: LV44RIKO0000080254009

Swedbank AS
SWIFT: HABALV22
Multikonts IBAN: LV03HABA0551004179402

SEB banka AS
SWIFT: UNLALV2X
EUR Konts IBAN: LV43UNLA0050022399705

Atrašanās vieta kartē

Administrācija

E-pasts: info@avarauto.lv
Tālr.: +371 67 415 425

Ilvija-Veite-avarauto
Valdes Locekle

Ilvija Veite
+371 29165544
ilvija.veite@avarauto.lv

06-02-2020-23222 (4)
Personāla Speciāliste

Aija Kursīte
+371 22337875
aija.kursite@avarauto.lv

14-19-1822-03-20210946- (1)
Biroja Administratore

Rasma Gudermane
+371 67415425
rasma.gudermane@avarauto.lv

IMG_4590_Arita
Grāmatvede

Arita Stočka
+371 20127014 
arita.stocka@avarauto.lv

07-08-2020-29958
Grāmatvedes Asistente

Laila Strēle
laila.strele@avarauto.lv

06-02-2020-23222 (5)
Mārketinga Speciāliste

Līva Brazovska
+371 20448833
liva.brazovska@avarauto.lv

Pārdošanas nodaļa

JanisGudermanis
Pārdošanas Nodaļas Vadītājs

Jānis Gudermanis
+371 26368879
janis.gudermanis@avarauto.lv

Janis.M
Pārdošanas Nodaļas Asistents

Jānis Matulēns
+371 26675598
janis.matulens@avarauto.lv

14-19-1822-03-20210946- (7)
Pārdošanas Nodaļas Asistents

Edmunds Reinhards
+371 26594941
edmunds.reinhards@avarauto.lv

Raimonds
Pārdošanas Speciālists / Jauni Kravas Auto

Raimonds Andžāns
+371 20216698
raimonds.andzans@avarauto.lv

06-02-2020-23222 (6)
Pārdošanas Speciālists / Jauni Kravas Auto

Dāvis Liekna
+371 22022718
davis.liekna@avarauto.lv

Vilnis
Pārdošanas Speciālists / TGE Kravas Mikroautobusi

Vilnis Stalīdzāns
+371 29213388
vilnis.stalidzans@avarauto.lv

Andris
Pārdošanas Speciālists / Autobusi

Andris Šteinbergs
+371 20222187
andris.steinbergs@avarauto.lv

Untitled-1
Pārdošanas Speciālists / Lietoti Kravas auto

Artūrs Zvejnieks
+371 25593990
arturs.zvejnieks@avarauto.lv

Pēcpārdošanas nodaļa

Serviss: service@avarauto.lv
Rezerves daļas un aksesuāri: parts@avarauto.lv

Mobile24: 00800 (24h/7)

VarisVeinbergs
Pēcpārdošanas Nodaļas Vadītājs

Varis Veinbergs
+371 26176323
varis.veinbergs@avarauto.lv

Santa
Pēcpārdošanas Nodaļas Vadītāja Vietniece

Santa Nagle
+371 26524556
santa.nagle@avarauto.lv

KrišjānisMarķisInženieris
Inženieris

Krišjānis Marķis
+371 20110278
krisjanis.markis@avarauto.lv

ViestursZalitis
Tehniskais Konsultants

Viesturs Zālītis
+371 25618840
viesturs.zalitis@avarauto.lv

Kaspars
Apmācību Organizācijas Vadītājs

Kaspars Prauliņš
+371 28378551
kaspars.praulins@avarauto.lv

Renars-2
Servisa Meistars

Renārs Deguns
+371 27881403
renars.deguns@avarauto.lv

VKF_3989-Edit
Servisa Meistars

Lauris Audrups
+371 28383094
lauris.audrups@avarauto.lv

Juris
Servisa Meistars

Juris Blicavs
+371 20272821
juris.blicavs@avarauto.lv

Zintis
Servisa Meistars

Zintis Balandins
+371 28343116
zintis.balandins@avarauto.lv

Servisa Meistars Raivis Melbārdis
Servisa Meistars

Raivis Melbārdis
+371 20272821
raivis.melbardis@avarauto.lv

Ainars
Rezerves Daļu Pārdevējs

Ainārs Buliņš
+371 20110230
ainars.bulins@avarauto.lv

Sandis
Rezerves Daļu Pārdevējs

Sandis Riekstiņš
+371 20110231
sandis.riekstins@avarauto.lv

Romans
Rezerves Daļu Pārdevējs

Romāns Golubovs
+371 25400914
romans.golubovs@avarauto.lv

06-02-2020-23222 (8)
Tirdzniecības aģents

Māris Šadris
+371 29272097
maris.sadris@avarauto.lv

Kristaps
Noliktavas Pārzinis / IT Speciālists

Kristaps Esterliņš
+371 29197982
kristaps.esterlins@avarauto.lv

06-02-2020-23222 (3)
Noliktavas Darbinieks

Guntars Sapožņikovs
+371 25781306
+371 67130656
guntars.sapoznikovs@avarauto.lv

Untitled-1
Noliktavas darbinieks

Rūdolfs Kļaviņš
+371 29336044
+371 67130656
rudolfs.klavins@avarauto.lv