Kraker K-Force kustīgās grīdas puspiekabes

Uzņēmums KRAKER kustīgajās grīdas puspiekabēs specializējas kopš 1989.gada. Izstrādājot un ražojot puspiekabes, lietotāju pieredze nepārtraukti tiek ņemta vērā. Puspiekabes priekšrocības ir tās, ko mūsu klienti īpaši novērtē.

PRIEKŠROCĪBAS

IMG_8367

Ilgs kalpošanas laiks un 5 gadu garantija

Jūs saņemsiet 5 gadu garantiju puspiekabes konstrukcijai un 2 gadu garantiju krāsojumam. Viss, kas Jums ir jādara, jāreģistrē sava puspiekabe. Pārdodot savu K-Force, garantija tiek nodota jaunajam īpašniekam. Jūsu puspiekabei būs augsta atlikusī vērtība un jaunais īpašnieks saņems garantijas nodrošinājumu.

Skrūvēta šasijas konstrukcija sarežģītiem darba apstākļiem

Jūsu puspiekabe nevainojami darbosies gadiem ilgi, strādājot pat vissarežģītākajos apstākļos. Puspiekabe ir telpiski stabila, grīdas konstrukcija spēj izturēt lielus smagumus, iekšējā berze ir minimāla. Tādējādi nodilumu un nolietojumu iespējams samazināt līdz minimumam, nodrošinot ilgu darbmūžu. Sānu sienas un šķērssijas ir nostiprinātas ar 41 x 4 skrūvēm, kas nodrošina vienmērīgu spēku pārnesi no šasijas uz virsbūvi. Metināšanas tehnoloģijas aizstāšana ar skrūvētu savienojumu izslēdz noguruma plaisu veidošanos pat pēc daudzu gadu lietošanas smagos apstākļos.

Viedās funkcijas, kas nodrošina drošu, ātru un ergonomisku darbu

Pneimatiskā durvju bloķēšanas sistēma nodrošina, ka aizmugurējās durvis var droši atvērt un novērš brīvkustību. Atverot durvis, Jūs vienmēr atradīsities drošā attālumā. Temperatūras sensors mēra eļļas temperatūru kustīgās grīdas sistēmā. Ja temperatūra ir pārāk augsta, jūsu grīda automātiski apstāsis. Augstā balustrāde un kritiena aizturēšanas ķēde ļauj strādāt droši un ergonomiski.

Servisa atbalsts Latvijā un Eiropā

Bojājumu vai remonta gadījumā varat paļauties uz servisa atbalsta tīklu visā Eiropā. K-Force puspiekabju remontu un apkopi Latvijā varat veikt pie mums, oficiālā KRAKER partnera, AVAR AUTO. Servisa partnerus citās valstīs varat apskatīt šeit.

KRAKER PUSPIEKABJU VEIDI

 

Ja vēlies uzzināt vairāk vai izmēģināt kā strādā KRAKER puspiekabe, sazinies ar mums: