MAN TGS

Ekonomiski un izturīgi 6 cilindru rindu dīzeļdzinēji

Atbilst EURO VI emisiju normām

JAUDĪGS
D2676

No 440zs līdz 520zs

Jaunās paaudzes dzinējs ir kļuvis par 3,3% ekonomiskāks un par 10 zs, 50 Nm jaudīgāks.
Līdz 2650Nm griezes moments.

No 440zs līdz 520zs
12,4 litru dzinēja tilpums
Līdz 140 000km apkopju intervāls

EKONOMISKS
D1556

No 330zs līdz 400zs

Par 230kg vieglāks un dabai draudzīgāks nekā vecās paaudzes D20 dzinējs.
Līdz 1800 Nm griezes moments.

No 330zs līdz 400zs
9 litru dzinēja tilpums
Līdz 140 000km apkopju intervāls

Grūtiem izaicinājumiem

Kabīnes - lieliska ietilpība

IETILPĪGI
TM kabīne

Augstums: 1930 mm
Platums: 2,240 mm
Garums: 2,280 mm

Guļamvietas: 2
Sēdvietas: 2

KOMPAKTI
TN kabīne

Augstums: 1,650 mm
Platums: 2,240 mm
Garums: 2,280 mm

Guļamvietas: 1
Sēdvietas: 2

VIENKĀRŠI
NN kabīne

Augstums: 1,645 mm
Platums: 2,240 mm
Garums: 1,645 mm

Sēdvietas: 2

Neatradi, ko vēlējies?

Atstāj savu kontaktinformāciju un mēs vienas darba dienas laikā sazināsimies:

MAN MOBILE24 atvieglos jūsu pieredzi ārvalstīs

24/7 365 dienas gadā pieejams bezmaksas serviss, kas palīdzēs 28 valstīs un 28 valodās Eiropā organizēt palīdzību uz ceļa, riepu servisu un servisa rezervācijas pierakstu klientiem, kas atrodas ārvalstīs.

3 gadu garantija

Iespējams pagarināt garantiju līdz 5 gadiem vai 1 000 000km.

MAN vadītāja mobilā lietotne

Lietotne vizualizēs Tavu braukšanas stilu un palīdzēs braukt ekonomiskāk.
Lejupielādē jau tagad un iepazīsti noderīgas funkcijas.

TGS BUKLETS

TGS SPECIFIKĀCIJA

KONFIGURATORS

Klientu atsauksmes

“Mūsu uzņēmuma rīcībā ir piecas jaunas MAN TGS modeļa automašīnas un strādājam ar tām aptuveni gadu. Tie ir 8×4 pašizgāzēji ar paceļamo kravas kasti. Ikdienā šie auto ir ļoti noslogoti un pārvadā smagas kravas – būvgružus, šķembas, smiltis, visu, kas nepieciešams būvlaukumos. Šajā ziņā varam pārliecināties par jaunu auto sniegtajām priekšrocībām – mums nav dīkstāves un visi darbi notiek noteiktajos termiņos, operatīvi un efektīvi. Iepriekš daudz izmantojām lietotu kravas transportu un tas radīja problēmas gan mums, gan klientiem. Tās bija lielas remontu izmaksas un dīkstāves. Ja mēs veicam kravu piegādi vai izvešanu, un objektā strādā ekskavators vai frontālais iekrāvējs, kas krauj mašīnas, tad viena vai divu auto izkrišana no ierindas, momentā ietekmē darba ritmu visos ķēdes posmos, radot problēmas arī ar līguma izpildi un termiņu ievērošanu. Ar lietotu transportu neko nevar droši prognozēt – sāc strādāt no rīta, pusdienlaikā auto salūst, meklē evakuatoru, ved uz servisu, tur auto atradīsies vismaz nedēļu vai vairāk, šoferis paliek bez darba, klients neapmierināts. Savukārt tagad, iegādājoties jaunās MAN TGS modeļa kravas automašīnas mēs varam droši plānot savas izmaksas, aprēķinot, cik 5 gadu laikā iztērēsim tehniskajās apkopēs, zinām, ka automašīnas būs teicamā tehniskajā stāvoklī un nepārtraukti izmantojamas darbā. Esam patiesi apmierināti, jo MAN TGS auto mums ir vareni palīgi. Arī sadarbība ar Avar Auto ir ļoti laba un augstā profesionālā līmenī.”

 

 

“Uzņēmuma autoparku nesen esam papildinājuši ar divām jaunām MAN TGS modeļa kravas automašīnām, ko izmantojam kā betona maisītājus. Pagaidām grūti spriest par auto priekšrocībām, jo izmantojam šos auto neilgu laiku, bet jau ir skaidrs, ka tās noteikti ir ekonomiskākas nekā citi līdz šim izmantotie auto. Mums bija steidzami nepieciešams iegādāties jaunu kravas transportu un Avar Auto spēja uzreiz piedāvāt modeļus, kas atbilda mūsu vajadzībām un uzņēmuma darbības specifikai. Avar Auto spēja ātri un operatīvi reaģēt uz klienta vajadzībām bija noteicošais faktors sadarbības veidošanai ar šo uzņēmumu.”

Ja vēlies uzzināt vairāk par MAN kravas auto, sazinies ar mums: