LATVENERGO papildina autoparku ar 12 jauniem MAN TGE mikroautobusiem

31.10.2019

MAN TGE mikroautobusi paredzēti Latvenergo koncerna komercsabiedrības AS “Sadales tīkls” vajadzībām. Tie tiks pārbūvēti par izbraukuma brigāžu darbnīcām un kabeļu laboratorijām, un izmantoti AS “Sadales tīkls” pārziņā esošās elektroapgādes nodrošināšanas infrastruktūras objektu, tajā skaitā vidējā sprieguma un zemsprieguma elektrolīniju, kabeļu līniju un transformatoru apakšstaciju izbūvei, apsekošanai, ikdienas uzturēšanai, plānveida remontdarbu veikšanai, kā arī operatīvai bojājumu novēršanai ārkārtas situācijās visā Latvijas teritorijā – apdzīvotās vietās, ārpus apdzīvotām vietām, ceļos bez cietā seguma, smagi izbraucamos ceļu posmos vai posmos bez ceļu seguma.

Saskaņā ar konkursa nolikumu, jaunie MAN TGE mikroautobusi ir aprīkoti ar visu četru riteņu (4×4) piedziņu un 2.0 l dīzeļdzinējiem, kas spēj attīstīt līdz pat 177 Zs lielu jaudu. Plašā 11.4m3 kravas telpa ar LED apgaismojumu un iebūvētajiem stiprinājumiem grīdā, pie sienas un griestos, sniedz iespēju pārvadāt visdažādākās kravas ar svaru līdz pat 1.4 tonnām. Mikroautobusu bāzes aprīkojumā ietilpst jau tādas drošības sistēmas, kā avārijas brīdinājuma asistents (EBA), sānu vēja asistents, palīgsistēma braukšanas uzsākšanai kalnā (HHC) un citas.

Jaunajiem TGE ir spēkā 5 gadu rūpnīcas garantija un 2 gadu MAN mobilitātes garantija – bezmaksas tehniskā palīdzība uz ceļa.