Par mums

MAN zīmols Latvijā ienāca 2003. gadā, kad SIA “Avar Auto” kļuva par MAN Truck & Bus oficiālo importētāju Latvijā un 2015. gadā uzņēmums kļuva arī par oficiālo MAN un NEOPLAN autobusu importētāju Latvijā.

SIA „Avar Auto” ir arī puspiekabju un piekabju ražotāja „Kraker” oficiālais dīleris Latvijā.

MAN zīmolam attīstoties un būtiski paplašinoties Latvijas tirgū, 2017. gada 25. augustā tika atvērts jauns MAN klientu un servisa centrs, kuru augstu novērtēja arī Latvijas būvniecības eksperti, piešķirot ēkai “Latvijas Būvniecības Gada balvu 2017” nominācijā “Jaunbūve – sabiedriskā ēka”.

Jaunais MAN klientu un servisa centrs Latvijā ir aprīkots ar modernākajām specializētajām tehnoloģijām, un komplekss ir pirmā un modernākā šāda veida celtne Baltijā. Būvniecības procesā tika izmantoti tikai augstākās kvalitātes celtniecības materiāli un īpaša vērība tika pievērsta tam, lai ēka būtu ar augstu energoefektivitāti. 

Ēkas kopējā platība ir 3100 kvadrātmetru, no kurām servisa telpas aizņem 1510 kvadrātmetru. Īpašs uzsvars, izstrādājot vairāk kā 4 miljonu eiro vērto investīciju projektu, tika pievērsts tam, lai tas atbilstu mūsdienu prasībām par inovatīvu kravas automobiļu servisa centru, kas būtu ērti lietojams kā servisa centra darbiniekiem, tā klientiem. Tāpēc jaunajā servisa centrā ir izbūvēts ērts un plašs stāvlaukums un pat neliela viesnīca, kurā pārnakšņot ilgāka automobiļa remonta gadījumā. No klientu uzgaidāmās telpas paveras skats uz servisa telpām, kur klients pats var sekot līdzi viņa auto remonta gaitai. Tāpat centrā atrodas ievērojama ekspozīciju halle demo automobiļu izvietošanai un jaunu kravas automobiļu nodošanai klientiem.

Lai nodrošinātu ātru un efektīvu kravas automobiļu apkalpošanu “Avar Auto” servisa centrā ir izbūvētas 7 darba līnijas, no kurām viena ir diagnostikai un viena mazgāšanai, kā arī tas ir aprīkots ar pēdējās paaudzes ksenona tipa metāla servisa bedrēm. Būvējot jauno ēku, netika aizmirsts arī par darbinieku labsajūtu un komfortu. To nodrošina modernas ģērbtuves, sanitārie mezgli, apsildāmās grīdas servisā, kā arī virtuve ar visu nepieciešamo sadzīves tehniku. 

SZ 9001_color_lin

2018., 2019., 2020., 2021., gadā SIA “Avar Auto” saņēmis prestižo CrefoCert GOLD izcilas maksātspējas sertifikātu, kas  ir viens no augstākajiem rādītājiem biznesa segmentā Latvijā.

Balstoties uz saimnieciskās darbības un finanšu rezultātiem, Valsts ieņēmumu dienests atzinis SIA “Avar Auto” par Sudraba līmeņa dalībnieku.

SIA “Avar Auto” uzņēmuma kvalitātes vadības sistēma ir novērtēta atbilstoši ISO 9001:2015 standarta prasībām, sertifikāta numurs MSC-9-106

Valsts ieņēmumu dienesta Padziļinātās sadarbības programma pulcē vairāk nekā 5600 Latvijas spēcīgos, godprātīgos un atbildīgos uzņēmējus.

Sudraba līmeni šajā programmā sasnieguši 358 uzņēmumi, un mēs patiesi priecājamies būt šo uzņēmumu vidū.