Pirmais jaunā MAN TGX īpašnieks Latvijā – HEAD

07.10.2020

Svinīgā kravas automobiļu nodošanas ceremonija iesākās ar SIA “Avar Auto” valdes locekles Ilvijas Veites pateicību SIA HEAD par uzsākto sadarbību: “Mums ir liels prieks un tajā pat laikā arī izaicinājums augt un attīstīties kopā ar tik spēcīgu uzņēmumu kā SIA HEAD. Esam pārliecināti, ka augstu novērtēsiet MAN jaunās paaudzes kravas automobiļu sniegtās priekšrocības un ceram uz ilgstošu, veiksmīgu sadarbību arī turpmāk.”.

“SIA HEAD koncerna straujā attīstība pieprasa arī autoparka nomaiņu un papildināšanu ar mūsdienīgiem, uzticamiem un efektīviem kravas automobiļiem, ko spēj piedāvāt MAN Truck & Bus SE. Jāatzīst, ka pāreja uz citas markas kravas automobiļiem tik lielam un komplicētam uzņēmumam, kāds ir SIA HEAD, nav viegla, bet izvēle bija pamatota un uzsākto sadarbību vērtējam pozitīvi. Tāpat šobrīd jau esam uzsākuši sarunas ar AVAR AUTO par jauniem MAN kravas automobiļu iepirkumiem nākamajam gadam.”, gandarījumu par autoparka papildināšanu un nākotnes plāniem pauž Edgars Keišs, HEAD valdes loceklis.

Pēc svinīgā pasākuma HEAD autovadītāji tika iepazīstināti ar jaunās paaudzes MAN kravas automobiļiem, to inteliģentajām tehnoloģijām – jauno, rotējošo multivides pārraudzības sistēmu MAN SmartSelect, automobiļa pārraudzību no ārpuses ar MAN Easy Control palīdzību, kabīnes funkciju tālvadību, drošības asistentiem un citām sistēmām, kā arī MAN Service Care un MAN Driver aplikācijas piedāvātajām digitalizācijas iespējām, kas būtiski atvieglo autovadītāja un uzņēmuma vadības ikdienas darbu.