ProfiDrive testa braucieni Cēsīs

27.06.2018

ProfiDrive pasākums norisinājās Cēsīs, un tas pulcēja vienkopus 20 kravas automobiļu vadītājus. Kravas automobiļu vadītājiem bija iespēja izbraukt ar  TGX 18.460 un TGX 18.500 (kopējais svars katram 25 t) un pārliecināties par drošu un ekonomisku braukšanu. Sacensību laikā ikvienu ar braukšanas padomiem atbalstīja ProfiDrive eksperts, kā arī palīdzēja orientēties braukšanas maršrutā. Braucienā laikā vidējo degvielas patēriņu, braukšanas ātrumu, apstāšanās reizes un brauciena laiku uzskaitīja “Econem II” mērīšanas ierīce.

Kamēr divi transportlīdzekļa vadītāji atradās testa braucienā, tikmēr pārējie klausījās ProfiDrive drošas un efektīvas braukšanas semināru un dalījās savā braukšanas pieredzē ar citiem vadītājiem. Ik pēc stundas visus sagaidīja kafijas pauze ar jautājumu viktorīnu un pareizas atbildes gadījumā iespēju tikt pie pārsteiguma balvas.

Tiem pasākuma dalībniekiem, kuri jau bija veikuši testa braucienu un noklausījušies drošas un efektīvas braukšanas semināru, tika piedāvāta iespēja doties nelielā ekskursijā pie vietējiem Cēsu uzņēmējiem un nodegustēt viņu ar roku darinātos produktus – dažādas uzkodas, dzērienus, saldējumu, veselīgus smūtijus, kafiju utt.

Beidzot, visi tikās vēsturiskajā “Villa Santa” rezidencē, lai uzzinātu sacensību rezultātus. Pirmās trīs vietas uzvarētāji tika pie šampanieša un dāvanu kartes no “Avar Auto” (1.vieta – 500 eiro; 2.vieta – 300 eiro; 3.vieta – 100 eiro). Visi pasākuma dalībnieki saņēma ProfiDrive sertifikātu, kas apliecina, ka viņi ir apguvuši MAN ProfiDrive drošas un efektīvas braukšanas semināru. Pasākums noslēdzās ar burvīgām vakariņām un ProfiDrive saldo torti.

Uz tikšanos citos “Avar Auto” organizētajos pasākumos!