AVAR AUTO piedalās 32. tehnisko nozaru biznesa izstādē

03.10.2023

5. oktobrī biznesa centrā “RĀMAVA” apmeklētajiem durvis vērs lauksaimniecības, mežsaimniecības un citu tehnisko nozaru biznesa izstāde “BILTIM TEHNIKA 2023”, kurā būs iespēja iepazīties ar inovācijām un tehnoloģiju uzņēmumu un saimniecības ilgtspējīgai attīstībai.

Ik rudeni Biznesa centrā RĀMAVA tiekas vairāki tūkstoši lauksaimnieku, mežsaimnieku un citu tehnisku nozaru (ēku, infrastruktūras būvniecības un uzturēšanas, karjeru, noliktavu, transporta un citu) profesionāļi un interesenti – lai iepazīstinātu un iepazītos ar jaunākajām inovācijām tehnikā, tehnoloģijās un saistītajos pakalpojumos, aktualitātēm nozarē, diskutētu un konsultētos, gūtu idejas un risinājumus izaugsmei.

Līdz šim izstādes nosaukums bija “Lauksaimniecības un meža tehnika”, taču jau vairākus gadus izstādē pārstāvēto nozaru klāsts kļūst arvien plašāks. Lai nosaukums precīzāk atspoguļotu visas pārstāvētās nozares un būtu kā vietējiem, tā ārvalstu uzņēmējiem atpazīstamāks, sākot ar 2023. gadu šīs izstādes nosaukums mainīts uz “BILTIM TEHNIKA” (nosaukumu veido tematiku pirmie burti).

Iepriekšējos gados izstāde kopā pulcējusi vidēji 200-250 izstādes dalībniekus un 8-10 tūkstošus izstādes apmeklētāju (šis skaits ir bez izstādes dalībnieku pārstāvjiem).

SIA “AVAR AUTO” piedalīsies izstādē ar MAN TGX un KREKER puspiekabi, kā arī MAN mikroautobusu no “Dabas aizsardzības pārvaldes”. Mūsu klientiem izstādes laikā būs unikāls PIEDĀVĀJUMS: iegādājies KRAKER puspiekabi līdz mēneša beigām un saņem 5 gadu bezmaksas pārbaudi puspiekabei pirms TA veikšanas. Tāpēc mēs gaidām ikvienu interesentu apskatīt mūsu piedāvājumus.

Plašāka informācija par izstādi – mājaslapā www.ramava.lv, un www.facebook.com/ramava.lv