RETTmobil 2019 izstādē MAN prezentēs TGE ātrās neatliekamās medicīniskās palīdzības un ugunsdzēšamās mašīnas

17.05.2019

Eiropas glābšanas un mobilitātes tirdzniecības izstādē RETTmobil 2019, kura norisināsies no 15 – 17. maijam Fuldā, MAN Truck & Bus prezentēs TGE ātrās medicīniskās palīdzības un ugunsdzēšamās mašīnas, kuras izstrādātas un aprīkotas, balstoties uz MAN TGL un TGM modeļiem.

Jaunais MAN kravas furgons ir ideāli piemērots ugunsdzēsības un neatliekamās medicīniskās palīdzības dienestiem, pateicoties tā plašajām aprīkojuma versijām. Tas ir pieejams svara klasē no 3 līdz 5.5 tonnām un šasiju var aprīkot ar individuālu aprīkojumu, sākot no sūkņu iekārtām un beidzot ar apkalpes kabīnēm.

MAN TGE darbina pilnīgi jaunas paaudzes dīzeļdzinējs, kuru raksturo izcila izturība un uzticamība. Dzinēji tiek piedāvāti ar 102 ZS (75 kW), 122 ZS (90 kW), 140 ZS (103 kW) un 177 ZS (130 kW) lielām jaudām. Atkarībā no pieļaujamā kopējā svara ir iespējamas priekšējās, aizmugurējās vai visu riteņu piedziņas iespējas kopā ar 6-pakāpju manuāli darbināmu pārnesumkārbu vai 8 ātrumu automātisko pārnesumkārbu.

Transportlīdzekļa vadītāju atbalsta vairākas drošības sistēmas, tajā skaitā avārijas bremzēšanas palīgsistēma (EBA), kas ir jau iekļauta TGE bāzes versijā.