SIA “AVAR AUTO” atzīts par atbilstošāko pretendentu Daugavpils autobusu parka iepirkumā par jaunu autobusu iegādi.

07.07.2021

MAN Intercity autobusos, kas jūnijā tika nodoti Daugavpils autobusu parkam, ir paredzētas 45 sēdvietas un vairāk nekā 20 stāvvietas, kuras nodrošina pasažieru pamatvajadzības – komfortu un drošību. Autobusi ir aprīkoti ar videonovērošanu,  visiem pasažieru krēsliem ir drošības jostas. Šī iepirkuma rezultātā būtiski ir pielielinājusies sabiedriskā transporta pieejamība personām ar invaliditāti, jo ir iebūvēts ratiņkrēslu lifts, ar kura palīdzību ir iespējams pārvadāt pasažierus rantiņkrēslos vai māmiņas ar ratiem. Vizuālās un audio informācijas paziņošana par pieturām, kas atvieglo ikdienu pasažieriem ar redzes vai dzirdes traucējumiem.

Autobusos ir pieejami 2 dažādu izmēru velosipēdu turētāji un bezvadu WiFi tīkls. Gaisa apritei uzstādīta gaisa kondicionēšanas sistēma vasaras sezonai, apkures nodrošināšana ziemas periodam. Ne mazāk būtiski – tiek nodrošināta iespēja par braucienu maksāt ar maksājuma karti.

MAN zīmols Latvijā tiek pārstāvēts kopš 2003. gada, kad SIA “Avar Auto” kļuva par MAN Truck & Bus SE oficiālo pārstāvi Latvijā un 2015. gadā uzņēmums kļuva arī par MAN un Neoplan autobusu pārstāvi Latvijā.

“Mēs esam priecīgi par šo realizēto projektu, nodotie autobusi Daugavpils autobusu parkam atbilst visām Autotransporta direkcijas izvirzītajām prasībām, kā arī visām Eiropas Savienības regulām” stāsta SIA “AVAR AUTO” valdes locekle Ilvija Veite. “Process ir bijis izaicinošs, bet esam pārliecināti, ka MAN autobusus novērtēs gan pasažieri, gan Daugavpils Autobusu parks,” tā I. Veite.

MAN raksturo izcils komforts pat garos maršrutos, augsta līmeņa drošība un pārdomāta funkcionalitāte. Tehniskās apkopes un remonta ērtums nodrošina īsus dīkstāves laikus un lielisku darbspējas laiku.

Detaļas un to izgatavošana ir konsekventi izstrādāti saskaņā ar augstākajiem MAN kvalitātes standartiem. Tāpēc starppilsētu autobusi ir ideāli piemēroti ikdienas lietošanai pat visprasīgākajos apstākļos.