ECOLINES papildina autoparku ar 4 jauniem MAN Lion’s Coach autobusiem

01.07.2019

“Kā sava segmenta tirgus līderis, kurš piedāvā starptautiskos pasažieru pārvadājumus starp 21 valsti un 205 pilsētām, mums ir svarīgi, lai klienti varētu ceļot komfortabli, tajos būtu pietiekami ietilpīgi bagāžas nodalījumi, autobusi būtu ekspluatācijā ekonomiski un atbilstu visām mūsdienu drošības prasībām. MAN Lion’s Coach L izvēlamies jau vairāk nekā 25 gadus un visu šo laika periodu tie ir lieliski pierādījuši savu uzticamību.”, norāda SIA “Norma-A” valdes priekšsēdētājs Andris Podgornijs.

Jaunie 13.9 m garie tūrisma autobusi ir aprīkoti ar trim asīm un tos darbina 12.4 l dīzeļdzinēji. Atjauninātā TipMatic automātiskā ātrumkārba, kas automātiski ieslēdz un izslēdz pārnesumus braukšanas laikā, ir optimāli pielāgota MAN Euro 6 D26 dzinējiem. Tā kombinācijā ar palīgsistēmām taupa degvielu un dzinējs nodrošina 460 ZS (337 kW) lielu jaudu, sniedzot iespēju ceļot efektīvi un ar pilnu atdevi.

MAN Lion’s Coach L ir vieta 52 pasažieriem. Pateicoties iebūvētajai papildu sēdekļu stiprinājuma sliedei grīdā, autobusus ir iespējams aprīkot VIP versijā ar samazinātu sēdvietu skaitu un palielinātu komforta līmeni – augstvērtīgiem ādas apdares sēdekļiem ar regulējamu galvas balstu, monitoriem, sadzīves tehniku, viedierīču uzlādes pieslēgumvietām un citām pasažieriem svarīgām ekstrām. Patīkamu atmosfēru salonā rada griestos iebūvētais LED apgaismojums un automātiskā klimata kontrole.

Papildus autobusos ir pieejamas visas mūsdienu drošības sistēmas, kas darbojas kopā ar MAN EfficientCruise kruīza kontroli un EfficientRoll funkciju, elektroniskā līmeņa regulēšanas sistēmu (ECAS), joslu šķērsošanas sistēmu (LGS), MAN uzmanības asistentu Attention Guard un citām sistēmām.